Contact met v.v.Westerwolde

Contact met v.v.Westerwolde

V.V. Westerwolde

Bezoekadres:
Spetsebrugweg 1
9541 XV  Vlagtwedde

Postadres:
Spetsebrugweg 1
9541 XV  Vlagtwedde

Telefoonnummer Kantine  0653317633
info@vvwesterwolde.nl

Bestuur

Voorzitter

Gert Luijten

06-45640986

voorzitter@vvwesterwolde.nl

Penningmeester

Karolien Geukes

06-28385685

penningmeester@vvwesterwolde.nl

Secretaris

Thorben Hulsman

06-41119344

secretaris@vvwesterwolde.nl

Wedstrijdsecretaris

Erwin Vieregge

06-21310664

wedstrijdsecretaris@vvwesterwolde.nl

Bestuurslid

Leo Teuben

06-20298932

 

Bestuurslid

Erik Geukes

06-22590678

 

Bestuurslid

Martin Boer

06-22866668

 

Algemeen

 

 

hoofdbestuur@vvwesterwolde.nl

 

Jeugdcommissie

Eppo Bulder

06-13469911

jeugd@vvwesterwolde.nl

Edwin Bakker

06-22234532

 

Eddy Opheikens

06-20141101

Hoofd jeugdopleiding

Gert Luijten

06-45640986

 

Jan Hebers

06-21668566

 

 

Commerciële commissie

Vacant

 

 

 

Vrienden van v.v.Westerwolde

Jan Hebers

06-21668566

vriendenvan@vvwesterwolde.nl

Harm Jan Pleiter

0599-312648

 

 

Media commissie

Harm Jan Pleiter

0599-312648

media@vvwesterwolde.nl

Be Eelsing

06-43915242

 

Wim Eelsing

06-82064897

 

Jan Hebers

06-30959812

 

 

Activiteiten commissie

Harm Jan Pleiter

0599-312648

activiteiten@vvwesterwolde.nl

Andries Huisinga

0599-313163

 

Karolien Geukes

06-22590678

 

Leo Teuben

06-20298932

 

 

Toernooi commissie

Harm Jan Pleiter

0599-312648

toernooi@vvwesterwolde.nl

 

Onderhoudscommissie

Harm Jan Pleiter

0599-312648

onderhoud@vvwesterwolde.nl

 

Consul / Scheidsrechterszaken / coördinator Scheidsrechters

Andries Huisinga

0599-313163

scheidsrechter@vvwesterwolde.nl

 

Supportersvereniging

Andries Huisinga

0599-313163

 

Kantinebeheer

Bert van Hateren

0599-312828

kantine@vvwesterwolde.nl

 

Fysiotherapie (op afspraak)

Erik Wilts

06-21204729

 

Keepertrainer Senioren & Jeugd

Alex Otto

Senioren & Jeugd

06-39233918

Johan Kruize

Senioren & Jeugd

06-21632398

Rudie Bergman

Jeugd

06-51895136

 

SENIOREN

 

Dames 1

Rik Graver / Reint Schoenmaker

Trainers

06-23661163 / 06-10433128

Rik Graver / Reint Schoenmaker

Leiders

06-23661163 / 06-10433128

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 20:00 tot 21:30

Woensdag van 20:00 tot 21:30

 

18+ Dames 7-tal

Alex Otto

Trainer

06-18311560

Ellen Harmsma

Leidster

06-34959486

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 20:00 tot 21:15

Woensdag van 20:00 tot 21:15

 

Zondag 1

Richard Streuding

Trainer

06-51653839

Leo Teuben / Martin Boer

Leider

06-20298932 / 06-22866668

Erwin Vieregge

Grensrechter

06-21310664 

Vacant

Verzorger

 

Trainingen Vlagtwedde

Dinsdag van 20:00 tot 21:30

Donderdag van 20:00 tot 21:30

 

Zondag 3

Richard Streuding / Marcel Kok

Trainers

06-51653839

Vacant

Leider

 

Trainingen Vlagtwedde

Dinsdag van 20:00 tot 21:30

Donderdag van 20:00 tot 21:00

 

Zondag 4

Marcel Kok

Trainer 06-54625311

Vacant

Leider  

Trainingen Vlagtwedde

 

 Donderdag van 20:00 tot 21:00

 

45+ Heren 7-tal

Marcel Kok

Trainer

06-54625311

Andre Zijlstra

Leider

06-23059415

Trainingen Vlagtwedde

 

 Donderdag van 20:00 tot 21:00

 

JUNIOREN

 

Westerwolde JO17-1

Michel Buls

Trainer / Leider

06-15618339

Bart Halmingh

Leider

 

Trainingen Vlagtwedde

Dinsdag 19:00 tot 20:00

Donderdag van 19:00 tot 20:00

 

Westerwolde JO17-2

Jimmy Beentjes

Trainer

06-48579322

Henk Teelken

Leider

06-29485124

Trainingen Vlagtwedde

Dinsdag van 19:00 tot 20:00

Donderdag van 19:00 tot 20:00

 

Westerwolde JO13-1

Merill Wakker

Trainer

 

Rene Meems / Albert Boerma

Leiders

 

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 19:00 tot 20:00

Woensdag van 19:00 tot 20:00

 

Westerwolde JO13-2
Edyy Opheikens Trainer (woensdag) /Leider  
Eppo Bulder Trainer (maandag) /Leider  
Jan Hebers Leider  
Trainingen Vlagtwedde Maandag van 19:00 tot 20:00 Maandag van 19:00 tot 20:00

 

PUPILLEN

 

Westerwolde JO11-1

Edwin Bakker Trainer/Leider  
Arnold Santing Trainer/Leider  
Mikai Luijten Trainer  
Trainingen Vlagtwedde Maandag van 18:00 tot 19:00 Woensdag van 18:00 tot 19:00

 

Westerwolde JO11-2

Arnold Santing / Edwin Bakker / Mikai Luijten

Trainers

 

Johan Kruize/ Jaap Strootman

Leiders

 

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 18:00 tot 19:00

Woensdag van 18:00 tot 19:00

 

Westerwolde JO9-1

Erwin Ananias / Erik Bulder

Leiders

 

Johan Kruize

Trainer

 

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 18:00 tot 19:00

Woensdag van 18:00 tot 19:00

 

Westerwolde JO8-1

Vacant

Leider

 

Anouk Vrieze / Erwin Ananias

Trainers

 

Trainingen Vlagtwedde

Maandag van 18:00 tot 19:00

Woensdag van 18:00 tot 19:00 


Westerwolde JO7-1

Derk-Jan Paap / Lammert Veldhuis

Trainers / Leiders

 

Trainingen Vlagtwedde

Woensdagavond van 18:00 tot 18:45

 

 

Westerwolde JO7-2
Rudie Bergman / Aart-Jan Clazing Leiders  
Derk-Jan Paap / Lammert Veldhuis Trainers  
Trainingen Vlagtwedde Zaterdag van 9:00 tot 10:00  

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!