3e klasse N

3e klasse N

Datum Thuis Uit Uitslag
21-05-2022 Gorecht VR1 SIOS VR1 2 - 1
21-05-2022 HS'88 VR1 Glimmen VR1 1 - 3
21-05-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Potetos VR1 2 - 1
21-05-2022 Veendam 1894 VR1 Helpman VR2 12 - 0
21-05-2022 ACV VR2 SV Bedum VR1 3 - 1
21-05-2022 Oranje Nassau VR3 The Knickerbockers VR3 0 - 0
18-05-2022 ACV VR2 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 8 - 0
17-05-2022 SV Bedum VR1 Potetos VR1 4 - 0
14-05-2022 SV Bedum VR1 Oranje Nassau VR3 0 - 3
14-05-2022 Glimmen VR1 Gorecht VR1 1 - 1
14-05-2022 Helpman VR2 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 1 - 1
14-05-2022 The Knickerbockers VR3 ACV VR2 2 - 0
14-05-2022 Potetos VR1 HS'88 VR1 2 - 0
14-05-2022 SIOS VR1 vv Winsum VR2 0 - 3
11-05-2022 ACV VR2 HS'88 VR1 8 - 0
10-05-2022 Gorecht VR1 Helpman VR2 4 - 1
10-05-2022 The Knickerbockers VR3 SV Bedum VR1 0 - 1
10-05-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Glimmen VR1 2 - 3
10-05-2022 vv Winsum VR2 Veendam 1894 VR1 0 - 1
09-05-2022 Oranje Nassau VR3 Potetos VR1 6 - 1
07-05-2022 HS'88 VR1 Oranje Nassau VR3 0 - 3
07-05-2022 Glimmen VR1 SV Bedum VR1 1 - 0
07-05-2022 Veendam 1894 VR1 SIOS VR1 3 - 0
07-05-2022 ACV VR2 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 0 - 0
07-05-2022 Potetos VR1 Helpman VR2 1 - 1
07-05-2022 vv Winsum VR2 The Knickerbockers VR3 1 - 1
03-05-2022 Gorecht VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 2 - 1
02-05-2022 Oranje Nassau VR3 HS'88 VR1 4 - 0
30-04-2022 HS'88 VR1 SIOS VR1 2 - 6
30-04-2022 SV Bedum VR1 Potetos VR1 -
30-04-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Veendam 1894 VR1 2 - 2
30-04-2022 Gorecht VR1 vv Winsum VR2 0 - 0
30-04-2022 The Knickerbockers VR3 Glimmen VR1 2 - 0
30-04-2022 Oranje Nassau VR3 ACV VR2 2 - 4
23-04-2022 Potetos VR1 The Knickerbockers VR3 4 - 1
23-04-2022 ACV VR2 Helpman VR2 8 - 0
23-04-2022 Glimmen VR1 Oranje Nassau VR3 1 - 1
23-04-2022 Veendam 1894 VR1 Gorecht VR1 1 - 1
23-04-2022 vv Winsum VR2 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 3 - 1
23-04-2022 SIOS VR1 SV Bedum VR1 3 - 1
20-04-2022 HS'88 VR1 Gorecht VR1 0 - 2
16-04-2022 SV Bedum VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 3 - 0
16-04-2022 Glimmen VR1 ACV VR2 0 - 6
16-04-2022 Helpman VR2 SIOS VR1 2 - 2
16-04-2022 Potetos VR1 Veendam 1894 VR1 2 - 5
16-04-2022 Oranje Nassau VR3 vv Winsum VR2 4 - 0
13-04-2022 Veendam 1894 VR1 Potetos VR1 1 - 1
12-04-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 vv Winsum VR2 0 - 0
09-04-2022 Gorecht VR1 Oranje Nassau VR3 0 - 2
09-04-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 The Knickerbockers VR3 0 - 1
09-04-2022 vv Winsum VR2 SV Bedum VR1 0 - 1
09-04-2022 Veendam 1894 VR1 HS'88 VR1 2 - 0
09-04-2022 Helpman VR2 Glimmen VR1 2 - 4
09-04-2022 SIOS VR1 ACV VR2 1 - 2
06-04-2022 The Knickerbockers VR3 SIOS VR1 0 - 2
06-04-2022 HS'88 VR1 Helpman VR2 0 - 1
05-04-2022 Veendam 1894 VR1 SV Bedum VR1 0 - 1
04-04-2022 Potetos VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 3 - 0
02-04-2022 Helpman VR2 The Knickerbockers VR3 0 - 3
02-04-2022 SV Bedum VR1 Gorecht VR1 5 - 0
02-04-2022 HS'88 VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 3 - 0
02-04-2022 ACV VR2 Veendam 1894 VR1 0 - 2
02-04-2022 Glimmen VR1 SIOS VR1 0 - 2
02-04-2022 Potetos VR1 vv Winsum VR2 2 - 1
29-03-2022 vv Winsum VR2 Glimmen VR1 4 - 1
28-03-2022 Oranje Nassau VR3 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 9 - 0
26-03-2022 Gorecht VR1 ACV VR2 0 - 3
26-03-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Oranje Nassau VR3 1 - 9
26-03-2022 Veendam 1894 VR1 The Knickerbockers VR3 1 - 1
26-03-2022 vv Winsum VR2 HS'88 VR1 4 - 1
26-03-2022 Helpman VR2 SV Bedum VR1 2 - 5
26-03-2022 SIOS VR1 Potetos VR1 2 - 1
22-03-2022 SIOS VR1 Helpman VR2 4 - 0
22-03-2022 Glimmen VR1 Veendam 1894 VR1 2 - 2
19-03-2022 ACV VR2 vv Winsum VR2 2 - 1
19-03-2022 Potetos VR1 Glimmen VR1 5 - 3
19-03-2022 Oranje Nassau VR3 Veendam 1894 VR1 1 - 1
17-03-2022 Glimmen VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 1 - 3
12-03-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 ACV VR2 0 - 7
12-03-2022 vv Winsum VR2 Gorecht VR1 5 - 0
12-03-2022 Glimmen VR1 HS'88 VR1 3 - 1
12-03-2022 Helpman VR2 Potetos VR1 3 - 5
12-03-2022 SIOS VR1 Oranje Nassau VR3 1 - 1
09-03-2022 HS'88 VR1 ACV VR2 0 - 3
09-03-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 vv Winsum VR2 -
05-03-2022 Gorecht VR1 Glimmen VR1 1 - 0
05-03-2022 SV Bedum VR1 The Knickerbockers VR3 2 - 2
05-03-2022 Veendam 1894 VR1 vv Winsum VR2 5 - 0
05-03-2022 Potetos VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 -
02-03-2022 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 SV Bedum VR1 2 - 1
28-02-2022 SIOS VR1 HS'88 VR1 1 - 2
26-02-2022 SV Bedum VR1 ACV VR2 2 - 4
26-02-2022 HS'88 VR1 Potetos VR1 1 - 3
26-02-2022 Helpman VR2 Gorecht VR1 1 - 1
26-02-2022 The Knickerbockers VR3 Oranje Nassau VR3 0 - 2
23-02-2022 Oranje Nassau VR3 Helpman VR2 9 - 1
19-02-2022 ACV VR2 The Knickerbockers VR3 2 - 0
27-11-2021 SV Bedum VR1 SIOS VR1 2 - 3
27-11-2021 The Knickerbockers VR3 Gorecht VR1 5 - 0
27-11-2021 Helpman VR2 Veendam 1894 VR1 1 - 2
27-11-2021 Potetos VR1 Oranje Nassau VR3 3 - 1
20-11-2021 Gorecht VR1 SV Bedum VR1 1 - 2
20-11-2021 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 HS'88 VR1 0 - 1
20-11-2021 SIOS VR1 The Knickerbockers VR3 0 - 1
20-11-2021 vv Winsum VR2 Potetos VR1 1 - 2
20-11-2021 Helpman VR2 ACV VR2 1 - 2
20-11-2021 Oranje Nassau VR3 Glimmen VR1 6 - 0
13-11-2021 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Helpman VR2 0 - 3
06-11-2021 Glimmen VR1 Helpman VR2 5 - 1
06-11-2021 SV Bedum VR1 vv Winsum VR2 1 - 2
06-11-2021 ACV VR2 Gorecht VR1 2 - 1
06-11-2021 The Knickerbockers VR3 Veendam 1894 VR1 0 - 4
06-11-2021 Potetos VR1 SIOS VR1 3 - 4
30-10-2021 Gorecht VR1 HS'88 VR1 1 - 3
30-10-2021 vv Winsum VR2 Oranje Nassau VR3 1 - 4
30-10-2021 Potetos VR1 SV Bedum VR1 0 - 0
30-10-2021 Veendam 1894 VR1 ACV VR2 2 - 1
30-10-2021 SIOS VR1 Glimmen VR1 4 - 1
30-10-2021 The Knickerbockers VR3 Helpman VR2 7 - 2
23-10-2021 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 Gorecht VR1 3 - 2
23-10-2021 Glimmen VR1 Potetos VR1 2 - 6
23-10-2021 HS'88 VR1 Veendam 1894 VR1 0 - 5
23-10-2021 SV Bedum VR1 Helpman VR2 0 - 3
23-10-2021 The Knickerbockers VR3 vv Winsum VR2 1 - 3
23-10-2021 ACV VR2 SIOS VR1 5 - 2
16-10-2021 Glimmen VR1 The Knickerbockers VR3 1 - 2
16-10-2021 Veendam 1894 VR1 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 4 - 2
16-10-2021 vv Winsum VR2 ACV VR2 1 - 2
16-10-2021 Helpman VR2 HS'88 VR1 2 - 1
16-10-2021 SIOS VR1 Gorecht VR1 3 - 1
16-10-2021 Oranje Nassau VR3 SV Bedum VR1 3 - 5
09-10-2021 Gorecht VR1 Veendam 1894 VR1 0 - 1
09-10-2021 SV Bedum VR1 Glimmen VR1 8 - 1
09-10-2021 ACV VR2 Oranje Nassau VR3 2 - 1
09-10-2021 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 SIOS VR1 4 - 3
09-10-2021 HS'88 VR1 vv Winsum VR2 1 - 0
09-10-2021 The Knickerbockers VR3 Potetos VR1 2 - 1
02-10-2021 SV Bedum VR1 HS'88 VR1 5 - 1
02-10-2021 Helpman VR2 vv Winsum VR2 2 - 2
02-10-2021 The Knickerbockers VR3 ST Westerwolde/Veelerveen VR1 5 - 0
02-10-2021 SIOS VR1 Veendam 1894 VR1 2 - 3
02-10-2021 Oranje Nassau VR3 Gorecht VR1 4 - 2
02-10-2021 Potetos VR1 ACV VR2 3 - 3
25-09-2021 HS'88 VR1 The Knickerbockers VR3 1 - 4
25-09-2021 Gorecht VR1 Potetos VR1 0 - 5
25-09-2021 ACV VR2 Glimmen VR1 8 - 0
25-09-2021 Veendam 1894 VR1 Oranje Nassau VR3 0 - 3
25-09-2021 vv Winsum VR2 SIOS VR1 3 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!